حمل ونقل بین المللی هوایی حدود 34 درصد ارزش تجارت جهانی بوده است و گسترش این روند به عنوان یکی از شاخصهای رشد اقتصادی مردم میباشد . با توجه به اینکه بسیار از کالاها در صنایع نیازی ضروری محسوب می شود . برای حمل این دسته از کالا ها از خدمات بین المللی هوایی برای حمل سریع استفاده میشود . بر همین اساس ما آشنایی کافی برای حمل محمولات شما از اقصا نقاط جهان به ایران و بالعکس را داریم .

نماینده بار معتبر ترین ایرلاین های ایران و جهان از جمله هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایر ، هواپیمایی آسمان و شرکت های هواپیمایی خارجی از جمله هواپیمایی قطر ، هواپیمایی امارات … ارائه کننده خدماتی متنوع حمل بار هوایی از جمله عملیات گمرکی ، بسته بندی ، صادرات و واردات بارهای هوایی از جمله انواع کالاهای تجاری ، حمل زعفران و… پرداخته است.

همینطور امور تخصصی از جمله حمل هوایی جوجه یک روزه ، باربری هوایی گوشت تازه ، ارسال هوایی دام زنده سبک و سنگین به صورت چارتر و با هواپیمای فرِیتِر (کارگو ) در زمینه خدمات حمل و نقل بار هوایی به صورت کامل و فول برد ارائه خدمت می نماید.

 

عبارت است جابجایی کالا بصورت سریع و با حداقل زمان ممکن از فرودگاه های شهرهای مختلف جهان به ویژه اروپا آسیا – امریکا به فرودگاه بین المللی داخل کشور و بلعکس شامل خدمات حمل بوسیله نارگانهای هوایی (CARGO LUX) ویژه محمولات نیمه سنگین و نگله های با حجم نسبتا