با توجه به اینکه 80 درصد از کلیه حمل و نقل جهان از طریق دریا صورت میگیرد . شرکت افتاب دریا توانسته است با بهره گیری از خطوط بین المللی و منظم ، اقدام به حمل کالا های مختلف از ایران به کلیه بنادر مطرح جهان و بالعکس نماید . ما با توجه به شرایط اقتصادی و همسویی با روند دیپلماسی تجاری کشور توانسته ایم در شرایط تحریم خدمات شایانی به بازرگانان و شرکتهای هدف در ایران ارائه نمائیم .
بر همین تجربه ما آمادگی داریم که به شما مشتریان عزیز راهنمایی های لازم را ارائه نمائیم  به همین منظور جهت دریافت  هر گونه سوال حتما ما پاسخگوی شما عزیزان خواهید بود .
 

 

با در اختیار داشتن نمایندگی های مجرب، حرفه ای و مستقر در بنادر جهت ترخیص کالا ، انجام امور گمرکی ، ترانزیت از بندری به مناطق مختلف در تمامی کشورهای دنیا در سریعترین زمان و پایین ترین نرخ به تمامی گمرکات و بنادر ایران و حتی جهان حمل میکند.

• حمل محمولات دریایی بصورت FCL (کانتینر فول)، LCL (خرده بار) و BULK (بار فله) و کالای خطرناک با برترین خطوط گشتیرانی از تمام بنادر جهان به تمامی بنادر ایران و بالعکس

  • خدمات کشتیرانی حمل کانتینر ۲۰ فوت و کانتینر ۴۰ فوت ، کانتینر یخچالی ۲۰ و کانتینر یخچالی ۴۰ فوت ، کانتینر مخصوص و غیره از بندر انزلی ، بندر عباس ، ماهشهر ، بندر چابهار ، بندر عسلویه و…

حمل از کلیه بنادر اروپایی – چین – کره – بنادر امریکا – کانادا – استرالیا

شامل حمل کانتینری –بالک – جنرال کارگر – رورو- محمولات فوق سنین – نگله های ترافیکی